Konwencja Wyborcza Kandydata na Prezydenta RP Władysława Kosiniaka Kamysza – Rzeszów

Dnia 29 lutego w Jasionce k. Rzeszowa drużyna Pomorza Zachodniego wsparła swoją obecnością Kandydata na Prezydenta RP Władysława Kosiniaka Kamysza.

Usłyszeliśmy piękne przemówienie żony naszego kandydata, Pauliny Kosiniak – Kamysz, w którym wyraźnie zaznaczyła swoją rolę w przyszłej prezydenturze: “Nie będę żoną, która milczy, nie ma swojego zdania, chowa się za ogrodzeniem prezydenckiego pałacu i tylko statystuje swojemu mężowi. Będę krzyczeć o nas, o kobietach, o słabszych, o niepełnosprawnych”.

Następnie Władysław Kosiniak-Kamysz nasz Kandydata na Prezydenta RP rozpoczął wystąpienie pełne deklaracji i wizji naszej Polskiej przyszłości. “Uważam, że jest możliwa Polska solidarna i ona może być w pełni demokratyczna. Chcę Rzeczpospolitej nadziei”

“Z momentem wyboru na Prezydenta RP będę tak samo traktował wszystkich obywateli, niezależnie od tego na kogo głosowali. Wszystkich będę traktował równo. Dobre ustawy podpiszę, głupie zawetuję.”

“Dziękuję za zaufanie. Przyrzekam, że dochowam wierności Konstytucji, będę dbać o każdego obywatela, będę strzegł niepodległości i suwerenności państwa, a dobro i pomyślność obywateli będą dla mnie zawsze najwyższym nakazem! Tak mi dopomóż Bóg! – takimi słowami zakończył swoje wystąpienie kandydat na prezydenta.”

Na inaugurację kampanii prezydenckiej przyjechało ponad 3 tysiące osób z całej Polski.

Byliśmy tam !

Scroll to Top